Kontakt

Błażej Piątek

Współpraca

+48 796 066 350 blazej@projektdeska.pl

Adrian Korach

Obsługa klienta

+48 697 828 556 adrian@projektdeska.pl

Dominika Jędrzejak

Obsługa klienta

+48 531 678 549 dominika@projektdeska.pl

Katarzyna Dubska

Architekt wnętrz

+48 695 196 591 katarzyna@projektdeska.pl

Ilona Kmieciak

Architekt wnętrz

+48 530 721 584 ilona@projektdeska.pl

Paulina Tecław

Architekt wnętrz

+48 518 715 772 paulina@projektdeska.pl

Alicja Wawrzyniak

Architekt wnętrz

+48 781 045 048 alicja@projektdeska.pl

Joanna Kulpa

Architekt wnętrz

697 828 556 asia@projektdeska.pl

Zapisz się na konsultacje już dziś!

Tu nas znajdziesz

ul. Głogowska 154A

60-205, Poznań

Napisz do nas!

biuro@projektdeska.pl

formularz kontaktowy

    wgraj plikUSUŃDodaj kolejny plik

    Administratorem danych osobowych jest PROJEKTDESKA BŁAŻEJ PIĄTEK (ul. Smardzewska 19/20, 60-161 Poznań). Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.


    
    
    
    Call Now ButtonZadzwoń teraz!

    W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies.

    Akceptuję