Montaż kuchni

Kompleksowy montaż kuchni? Tylko w ProjektDeska!

Montaż kuchni jest usługą, którą świadczymy od początku istnienia naszej firmy i tym samym niekwestionowaną domeną naszych stolarzy. Tworzymy kuchnie na podstawie dostarczonego przez Państwa projektu lub naszych autorskich propozycji. Przeprowadzamy sprawny montaż kuchni na terenie całego kraju. Dzięki wykwalifikowanej kadrze i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi marki Festool jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość wykonania oraz terminowość. Świadczymy kompleksowe usługi i to Państwo decydują, na którym etapie skorzystać z naszych usług. Możemy zrealizować każdy z etapów powstawania kuchni: pomiary i projekt kuchni, meble kuchenne (produkcja lub zakup), transport i montaż kuchni wraz z podłączeniami AGD. Co więcej, montaż kuchni IKEA, Leroy Merlin czy Agata nie ma przed nami najmniejszych tajemnic, ponieważ tylko dla tych marek realizujemy niemal sto montaży miesięcznie, dzięki czemu doskonale znamy ich produkt.


2000+
zamontowanych kuchni
20+
doświadczonych montażystów
2
lata gwarancji


Proces

01
Zebranie informacji o projekcie
02
Wycena i ustalenie harmonogramu
03
Pomiar i weryfikacja u klienta
04
Realizacja projektu

Cennik

Każdy projekt kuchni jest jedyny w swoim rodzaju i wiąże się z innym zakresem prac oraz różnymi wymaganiami klienta. Chcemy, abyście byli Państwo w pełni zadowoleni z naszych usług, dlatego każdy projekt jest traktowany indywidualnie. Zachęcamy do kontaktu, a na pewno wspólnie ustalimy warunki, które Państwa zadowolą.

 • Pomiar
  150 / brutto
 • Projektowanie
  200 / brutto
 • Zakup i transport mebli
  od 650 / brutto
 • Montaż kuchni
  od 500 / brutto
Ważne

Każde zlecenie podlega indywidualnej wycenie, więc zachęcamy do przedstawienia nam Państwa wytycznych.

poproś o indywidualną wycenęZachęcamy do zapoznania się z większą liczbą naszych projektów

Nasze Realizacje

Montaż mebli kuchennych IKEA

Doceniły nas największe sklepy meblowe w Polsce, dzięki czemu jesteśmy dziś partnerami wszystkich rynkowych potentatów takich jak IKEA, Leroy Merlin, Agata czy Komfort. Realizujemy montaż kuchni IKEA oraz innych marek w liczbie niemal stu usług miesięcznie, dzięki czemu możemy pochwalić się doskonałą znajomością ich produktów. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo galerie zdjęć świadczące o wysokim poziomie realizowanych przez nas projektów. Udostępniamy fotografie z wnętrz o zupełnie odmiennym charakterze, żeby pokazać Państwu, jak może wyglądać przeprowadzony przez nas montaż kuchni IKEA czy innej marki. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami oraz liczbami poniżej, które ukazują skalę naszego doświadczenia i potwierdzają, że montaż kuchni nie ma dla nas tajemnic. Zapraszamy do kontaktu każdego, kogo interesuje montaż mebli kuchennych IKEA lub innego producenta.
Call Now ButtonZadzwoń teraz!

W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies.

Akceptuję