Montaż kuchni

Kompleksowy montaż kuchni? Tylko w ProjektDeska!

Montaż kuchni jest usługą, którą świadczymy od początku istnienia naszej firmy i niekwestionowaną domeną naszych stolarzy. Tworzymy kuchnie na podstawie dostarczonego przez Państwa projektu lub naszych autorskich propozycji. Dzięki wykwalifikowanej kadrze i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi marki Festool jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość wykonania oraz terminowość. Nasi pracownicy posiadają również wszelkie uprawnienia w zakresie podłączania instalacji elektrycznych i gazowych. Doceniły nas największe sklepy meblowe w Polsce, dzięki czemu jesteśmy dziś partnerami wszystkich rynkowych potentatów takich jak IKEA, Leroy Merlin, Agata czy Komfort. Realizujemy dla tych marek niemal sto usług montażu kuchni miesięcznie, dzięki czemu możemy pochwalić się doskonała znajomością ich produktów. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami oraz liczbami poniżej, które ukazują skalę naszego doświadczenia i potwierdzają, że montaż kuchni nie ma dla nas tajemnic.


2000+
zamontowanych kuchni
20+
doświadczonych montażystów
2
lata gwarancji


Proces

01
Zebranie informacji o projekcie
02
Wycena i ustalenie harmonogramu
03
Pomiar i weryfikacja u klienta
04
Realizacja projektu

Cennik

Każdy projekt kuchni jest jedyny w swoim rodzaju i wiąże się z innym zakresem prac oraz różnymi wymaganiami klienta. Chcemy, abyście byli Państwo w pełni zadowoleni z naszych usług, dlatego każdy projekt jest traktowany indywidualnie. Zachęcamy do kontaktu, a na pewno wspólnie ustalimy warunki, które Państwa zadowolą.

 • Pomiar
  150 / brutto
 • Projektowanie
  200 / brutto
 • Zakup i transport mebli
  od 650 / brutto
 • Montaż kuchni
  od 500 / brutto
Ważne

Każde zlecenie podlega indywidualnej wycenie, więc zachęcamy do przedstawienia nam Państwa wytycznych.

poproś o indywidualną wycenęZachęcamy do zapoznania się z większą liczbą naszych projektów

Nasze Realizacje


Call Now ButtonZadzwoń teraz!

W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies.

Akceptuję