PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Stworzymy dla Ciebie wymarzony projekt wnętrza!

Zespół projektowy ProjektDeska przygotuje dla Państwa projekt wnętrza dostosowany do Państwa oczekiwań. Naszą współpracę rozpoczynamy od poznania Państwa preferencji. Warto podzielić się z nami również swoimi inspiracjami. Ważne jest, aby zarówno Państwo jak i projektant mieli wspólną wizję, którą ProjektDeska urzeczywistni. Projektowanie wnętrza uwzględnia doradztwo w zakresie materiałów na podłogę, ściany, zabudowę meblową oraz elementy aranżacji, a także modyfikację instalacji elektrycznych, oświetleniowych i zmianę układu ścian w mieszkaniu. Otrzymują Państwo od nas pełną dokumentację wraz z wyceną, wizualizacją oraz listą zakupów.
Po wykonanym projekcie, nie muszą się Państwo martwić o jego realizację, ponieważ jako ProjektDeska działamy kompleksowo i oferujemy również realizację projektu. Czas realizacji zamówienia szacujemy na około 6-8 tygodni od podpisania umowy. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!


5
ARCHITEKTÓW WNĘTRZ
50+
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
100+
PROJEKTÓW


Proces

01
OMÓWIENIE ZAKRESU PRAC
02
PRZYGOTOWANIE PROJEKTU
03
OFERTA
04
REALIZACJA PROJEKTU


Zachęcamy do zapoznania się z większą liczbą naszych projektów

Nasze Realizacje


Call Now ButtonZadzwoń teraz!

W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies.

Akceptuję