Współpraca

Jesteśmy dumni z faktu, że możemy pochwalić się owocną współpracą z wieloma renomowanymi partnerami, którzy darzą nas zaufaniem i regularnie korzystają z naszych usług. Dzięki trwałym relacjom partnerskim i licznemu zespołowi złożonemu z doświadczonych fachowców, obsługujemy aktualnie ponad 100 klientów miesięcznie.

zadzwoń do nas! +48 697 828 556


Pracują z nami

  • Sklepy meblowe i producenci mebli na wymiar

    Naszym głównym partnerem jest niekwestionowany potentat na rynku mebli – IKEA. Szwedzka firma kładzie bardzo duży nacisk na jakość wykonywanych usług oraz niezawodność. Nasza owocna współpraca trwa już niemal 4 lata i aktualnie realizujemy dla IKEA kilkadziesiąt montaży kuchni miesięcznie. Podobne relacje partnerskie łączą nas z innymi wielkimi sklepami meblowymi takimi jak Leroy Merlin, Agata czy Komfort. Współpracujemy też z licznymi przedsiębiorstwami zajmującymi się produkcją mebli na wymiar jak Meblobuk czy Kapra, które cenią nas za dostępność i szybki czas realizacji projektów.

  • Firmy z branży nieruchomości

    W ProjektDeska bardzo cenimy sobie współpracę z deweloperami, biurami nieruchomości oraz firmami zajmującymi się home stagging’iem czy wykańczaniem mieszkań pod klucz. Naszą dużą zaletą w oczach partnerów z tej branży jest kompleksowość świadczonych usług. Możemy realizować wszystkie etapy powstawania kuchni od projektu, przez produkcję lub zakup mebli, aż po sam montaż wraz z wszelkimi podłączeniami sprzętów AGD. Do naszych partnerów należą m.in. Browwar Nieruchomości, Pietras Nieruchomości, Masters czy Matuszewski i Wspólnicy.

  • Projektanci wnętrz

    Współpracujemy z wieloma utalentowanymi projektantami wnętrz, którzy w swoich projektach wykorzystują nasze meble na wymiar, lub chcą przekazać montaż kuchni w ręce fachowców. Oprócz samego wykonawstwa oferujemy naszym partnerom doradztwo techniczne, bo dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, które rozwiązania sprawdzają się w praktyce. Współpracujemy z wieloma indywidualnymi projektantami i firmami takimi jak chociażby InDe Projekt, Kraupe Studio czy LafHome.„Od kilku lat mamy przyjemność współpracować z ProjektDeska i wspólnie zrealizowaliśmy kilkadziesiąt projektów stolarskich. Firmę tworzą ludzie rzetelni i kompetentni. Pragniemy podkreślić fakt, iż zasługują na wyrazy szczerego uznania w wykonywaniu powierzonych im zadań. Darzymy ich zaufaniem. Cechują się wysoką kulturą osobistą i posiadają niezwykłe zdolności organizacyjne. Mamy nadzieję, że w dalszym ciągu będą odnosić sukcesy zawodowe i zrealizują dla nas wiele projektów.”

Piotr Browarski – prezes Browwar Nieruchomości

„Firma ProjektDeska wykonała dla mnie montaż 12 kuchni marki IKEA i mogę potwierdzić, że świadczą oni usługi wysokiej jakości. Działają bardzo szybko i są elastyczni, dzięki czemu wykonywali kilka montaży jednocześnie. Dodatkowo pomogli mi w uniknięciu niepraktycznych rozwiązań i usunięciu błędów projektowych. Gorąco polecam współpracę zarówno inwestorom, jak i klientom indywidualnym.”

Mikołaj Franzkowiak – inwestor, członek stowarzyszenia „Mieszkanicznik”

„Firma zrealizowała dla nas projekty kilku kuchni i nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń do ich pracy. Cenię ich przede wszystkim za szybkość rozwiązywania problemów, bo gdy tylko ich potrzebowałem, reagowali niemal natychmiast. Gorąco polecam!”

Andrzej Rochowicz - inwestor

"Gdyby nie ProjektDeska nasze biuro nie wyglądałoby dziś tak świetnie, jak wygląda. Firma zaprojektowała, wyprodukowała i zamontowała dla nas wszystkie meble w biurze i stworzyła dla nas 2 kuchnie pracownicze. Współpraca układała się idealnie i na pewno w przyszłości będziemy jeszcze korzystać z ich usług."

Jakub Rawecki – właścicel PromoNotes

Z ProjektDeska współpracowaliśmy przy projekcie bardzo skomplikowanego stoiska targowego. Firma zajęła się zarówno produkcją, jak i montażem stoiska i wywiązała się ze swoich zadań perfekcyjnie. Bardzo miły kontakt, bezbłędne wykonanie i przede wszystkim błyskawiczny czas realizacji. Polecamy!

Przemysław Zabel – właściciel AMZ


Nasi partnerzy

IKEA
Leroy Merlin
Agata Meble
KOMFORT
Meblobuk
Kapra
Browwar Nieruchomości
LafHome
Lafrentz
Masters
Pietras nieruchomości
Kraupe Studio
Inde Projekt
Amz
Promonotes
Festool
Legrand
FischerCall Now ButtonZadzwoń teraz!

W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies.

Akceptuję